Macron chce na kresťanov zriadiť myšlienkovú políciu

Macron chce na kresťanov zriadiť myšlienkovú políciu

Macron chce na kresťanov zriadiť myšlienkovú políciu 1920 1280 KDŽP - Kresťanská demokracia

Najnepopulárnejší francúzsky prezident od čias 2. svetovej vojny, voči ktorému státisíce ľudí pália francúzske mestá, ohlásil, že ide zachraňovať Európu, pretože je vraj tento projekt v ohrození.

Ešte minulý rok Macron vyhlásil, že sa stavia na čelo progresívnych síl a nacionalistom „vypovedal v Európe vojnu.“ Vo včerajšom prejave na Sorbonskej univerzite predstavil svoju víziu novej Európy, ktorá bola plná prázdnych slov, otrepaných fráz a predovšetkým jej nositeľom je človek, ktorý stratil mandát a autoritu zastupovať vlastný národ, nie to ešte Európu. Keď Adenauer s de Gaullom budovali spoločnú Európu, budovali ju na kresťanských základoch a obaja disponovali popularitou vyššou ako 80%. Dnes ide budovať Európu prezident dekadentných ideológii, ktoré nemajú oporu vo vlastných národoch a ktoré spôsobujú rozklad dôvery občanov voči EÚ. Je to politik, ktorá o pár rokov bude minulosťou a znovuzvolený nebude.

Slovensko preto musí poslať do europarlamentu politikov, ktorí neohnú chrbát pri ochrane Európy postavenej na kresťanských základoch, ktorí budú ochraňovať suverenitu v kultúrno-etických otázkach. Progresívni liberáli chcú týmto silám zavrieť ústa, aby mohli presadiť svoju Európu, v ktorej budú potraty v 9 mesiaci, kde sa deti budú musieť učiť, že muž je žena, ak sa tak cíti a v ktorej biologickým rodičom budú odoberať detí, ak byrokrati vyhodnotia, že ich vyučujú spiatočnícku ideológiu, že ak sa ako chlapec narodil, je chlapcom.

Macron urazil nedávno všetkých takýchto kresťanov a cez svoju ministerku ich prirovnal k islamským teroristom. Ján Figeľ, ako vyslanec pre náboženskú slobodu je tichúčko a neohradil sa. KDŽP posiela do Bruselu kandidátov, ktorí neohnú chrbát pred Macronom a Merkelovou, pretože ich politika priniesla EÚ na hranu rozpadu.

Ani jeden z našich kandidátov nemá v sebe túžbu zastávať politické funkcie v európskej komisii. KDŽP nie je a nebude súčasťou žiadnych politických spolkov, ktoré nútia slovenské strany rešpektovať názory pani Merkelovej a spol. KDŽP nie je ani platená mimovládnymi organizáciami napojené na EPP, ani inú stranícku organizáciu. Máme rozviazané ruky pri ochrane slovenských záujmov v EÚ.  KDŽP je za Európsku úniu, ale takú ktorá sa vráti k idei svojich zakladateľov, teda rozvoji prosperity a bezpečnosti. Dnes v EÚ byrokrati vytvárajú prosperitu tlačením peňazí, ktoré končia na prehriatom akciovom trhu a na trhu s nehnuteľnosťami, čím sa neprimerane zvyšuje ich cena.

KDŽP sa uchádza o Vašu podporu. Zostavili sme silnú kandidátku, ktorá spája kresťanské a národné sily. Na jej čele je Štefan Kuffa, brat charizmatického kňaza zo Žákoviec, Mariana Kuffu a bývalý predseda Matice Slovenskej Marián Tkáč, ktorý ako viceguvernér presadil na slovenské koruny kresťanské motívy, či Viliam Oberhauser, ktorý rozhodol o dostavbe Vodného diela Gabčíkovo. Sú to ľudia, ktorých overil čas, aj ich lásku k Slovensku.

Prosíme o pomoc v týchto voľbách. Nemáme veľa času, nemáme peniaze, ale máme zanietenie. Ukážme, že aj v dnešných časoch vie Dávid poraziť Goliáša.

Kvôli zlepšeniu fungovania našej stránky, používame súbory cookies tretích strán.
Viac o Cookies