Kuffovci sa stretnú s Harabinom

Kuffovci sa stretnú s Harabinom

Kuffovci sa stretnú s Harabinom 1920 1280 KDŽP - Kresťanská demokracia

Na Slovensku sa vytvorila v prezidentských voľbách liberálna koalícia atakujúca tradičnú rodinu, manželstvo a ochranu života. Slovenský národ je vystavený silnej manipulácii a to od liberálnych politikov, médií až po prieskumné agentúry.

Sú znamenia doby, ktoré pred kresťanov stavajú povinnosť reagovať. Nedávno vznikla kresťanská národná strana Kresťanská demokracia – Život a prosperita, ktorej mám tu česť byť prvým predsedom.  Nielen ja, ale aj môj brat, kňaz zo Žákoviec Marián Kuffa vieme, čo to znamená byť ponižovaný a znevažovaný liberálnymi médiami a politikmi len za to, že stojíme na strane národa a ochrany hodnôt. Nebojíme sa kandidátov na prezidenta, ktorí sú vystavení tomu istému.

KDŽP sa snažia média nazývať ako Kuffovcov. Kuffovci stoja na strane ochrany základných atribútov nášho národa. Slovenský dohovor za rodinu urobil prieskum medzi kandidátmi s 10 jasne položenými kultúrno-etickými otázkami. Väčšina kandidátov mali problém na tieto otázky odpovedať, respektívne odpovedať jasne. Štefan Harabin tento problém nemal. Pre Kuffovcov a KDŽP nie sú vhodní kandidáti na prezidenta, ktorí nenašli odvahu sa postaviť za slovenský národ ani v čase jeho vzniku a dnes hovoria, že to ani neľutujú, lebo sa nikdy nepomýlili. Slovensko potrebuje v tejto dobe čitateľných a odvážnych politikov, aj  keď sú znevažovaní. Nie štýl, ale obsah a odvaha je dôležitá.

Kvôli zlepšeniu fungovania našej stránky, používame súbory cookies tretích strán.
Viac o Cookies