K.O. súčasnej Európskej elite!

K.O. súčasnej Európskej elite!

K.O. súčasnej Európskej elite! 1920 1280 KDŽP - Kresťanská demokracia

To by bola bomba, keby terajšie liberálne elity EÚ dostali na frak! A veruže zaslúžene! To, čo spravili z EÚ za posledné roky je neodpustiteľné. Nenechajme sa zastrašiť ich zúfalými výzvami, ako máme alebo nemáme v týchto voľbách voliť. Sme slobodní a máme právo na svoj vlastný názor! Toto právo si nenechajme vziať. Ukazuje sa, že nielen my Slováci, ale aj iné európske krajiny majú po krk praktík súčasnej európskej „elity“ a že národná hrdosť a zachovanie kresťanského charakteru Európy sú pre viaceré členské štáty EÚ kľúčové.

Nie je možné, aby čelní predstavitelia EÚ hanili svojich vlastných občanov len preto, že títo chcú zachovať kultúru svojich predkov a suverenitu v hodnotových otázkach.

Nie je možné, že nás budú haniť len preto, že chceme zachovať tradičný, kresťanský ráz Európy. Nie je možné, že nás budú haniť len za to, že si dovolíme mať svoj vlastný názor. Poďme a dajme K.O. súčasnej európskej elite! Dajme hlas tradičnej rodine, našej viere a hodnotám, ktoré chceme, aby tu zostali aj pre naše deti.

PhDr. Mária Benová

Kvôli zlepšeniu fungovania našej stránky, používame súbory cookies tretích strán.
Viac o Cookies