Čo nás čaká s našou pani prezidentkou?

Čo nás čaká s našou pani prezidentkou?

Čo nás čaká s našou pani prezidentkou? 1000 668 KDŽP - Kresťanská demokracia

Je výsledok druhého kola prezidentských volieb hotová vec? Čo nás čaká ak sa nezaradíme do progresívneho prúdu ? Bude to iba „kult osobnosti“, alebo ešte niečo horšie.

V mnohých diskusiách zaznieva, že došlo ku katastrofálnej prehre kresťanských a konzervatívnych síl na Slovensku. Tí, ktorí si však dali námahu a spočítali hlasy, ktoré dostali liberáli a porovnali ich ku hlasom kresťanských a konzervatívnych kandidátov však upozorňujú, že to vôbec tak nebolo. Tí druhí prehrali iba preto, že mali veľa kandidátov a tak sa ich hlasy rozdelili a nik z nich preto nepostúpil do druhého kola. Pri porovnaní počtu hlasov, k celkovému počtu oprávnených voličov dosiahla pani Čaputová iba cca 19% všetkých hlasov. Ak porovnáme to, s údajmi zo sčítania ľudu, kde ku kresťanstvu sa prihlásilo 70% obyvateľov Slovenska, tak by sme mohli povedať, že kresťania ju zrejme nevolili. Iste nedá sa to takto absolutizovať, ale ani nie je dôvod tvrdiť, že Slovensko sa zmenilo na liberálne. Kresťania sa musia z toho čo sa stalo pre budúcnosť poučiť. Teraz je už zbytočné nariekať nad rozliatym mliekom.

Aká je však odozva sklamaných voličov ?

Jedni oznamujú, že nepôjdu voliť a druhá skupina hovorí, že voliť síce pôjdu, ale svoj hlas zneplatnia. Obe riešenia vedú k tomu, že môžeme sa tešiť na to, že Slovensko bude mať na čele štátu ženu.

Koho táto dáma medových rečí reprezentuje ? Progresívne Slovensko okrem už často opakovaných programových zaujímavostí ako vzťah ku gender ideológii, LGBTI, homosexuálnym partnerstvám a s ochotou im umožniť adopciu detí, je známa aj ochotou prijímať migrantov a posledne byť aj ústretový cudzím vojenským základniam. Nuž máme sa načo tešiť.

Čo s tými, ktorým by sa to nepáčilo, tak tým odkázal čo ich čaká mladý gymnnazista z ich mládežníckej liahne: https://www.napalete.sk/syn-grafika-casopisu-tyzden-chce-vystrielat-odporcov-caputovej/ 

Aby si niekto nemyslel, že ide o nejakú náhodu. Na tomto gymnáziu je celá ideologická základňa Progresívneho Slovenska (PS) na čele s manželom podpredsedníčky PS pani Jaurovej a učiteľmi ako je pán emeritný arcibiskup Bezák a ľuďmi v riadení ako je Daniel Bútora. Špecialita PS je aj koncentrácia bývalých teológov ako sú páni Kocúr, Prostredník a im podobní, ktorí sršia nenávisťou voči vedeniu katolíckej a evanjelickej cirkvi a.v.. Upozorňuje na to aj vladyka Chautur na svojom blogu. Samozrejme tam zakotvili aj propagátori „ľahkých“ drog a migrácie ako je prebehnutý poslanec Poliačik.

Druhý pohľad na to čo čaká našu mládež pri inštalovaní pani prezidentky predstavili autorky Eva Borušovičová, Misha Chmeličkovázáujímavým dielkom pre deti : https://svetlopodperinou.sk/zuzana-dievca-ktore-sa-nebalo/ . Stojí zato sa s týmto dielkom zoznámiť. Známy politický komentátor a zakladateľ agentúry Polis Ján Baránek vtipne porovnal budovanie kultu osobnosti našej favoritky s budovaním kultu osobnosti známych komunistických pohlavárov:  https://zemavek.sk/jan-baranek-o-zuzane-stalinovi-a-gottwaldovi-ci-dievcatach-a-chlapcoch-ktorym-asi-preplo/ . Nuž marxisti leninisti a naši progresívci zrejme majú veľmi blízko.

Takže ako sa nakoniec rozhodneme ?  Bude nám stačiť iba sľubovanie boja proti zlu ?

Nanahradí ho ešte väčšie zlo ?

P.S.: Ak niekto nevidí rozdiel medzi pani Čaputovou a pánom Šefčovičom tak im dávam do pozornosti duel v RTVS – 54-tú minútu kde Šefčovič jednoznačne hovorí, že sú dve hrubé čiary – žiadne základne a žiadne cudzie vojská na našom území a ak cudzie vojská tak iba s naším súhlasom. Čaputová verí Lajčakovi.

6 komentárov
 • Marián Tkáč 6. mája 2019 at 9:15

  Je to tak

 • Pane,
  táto Vaša obskúrna stranička našťastie ostane pred bránami akéhokoľvek parlamentu. Ak by ste aplikovali tú Vašu teóriu o percentuálnom podiele voličov k výsledku volieb, museli by ste v podstate anulovať všetky voľby. Bludy….

  • Bohorúhač! Budeš horieť v pekle a daždý tam deň budeš musieť počúvať Kuffov bullshit a k tomu ťa bude neprestajne zneužívať Hitler so Stalinom!

 • Hlavne, kto je autor, asi sa hanbi podpisat. Ksichtom vyzera jak viliam oberhauser, co uz vystriedal vsetky kadehacke strany, inak politicky skrachovanec na plny uvazok. Zatial co taraba je skrachovanec zaciatocnik, ktory sa naivne pusti do kazdeho projektu

 • Ano to mas pravdu uplnu s tym objerhauserom aj tjarabom

 • Prosim Vas, ake cudzie zakladne a vojska? Ved sme clenmi NATO a neplnime si ani len nase zavazky- neprispievame 2% HDP do kolektivnej obrany, k comu sme sa zaviazali! Okrem toho nikto nas ani neziadal a neplanuje tu vybudovat zakladne ci rozmiestnit vojakov! Berme si priklad z Polska, ktore si uvedomuje hrozbu z Ruska a snazi sa robit vsetko preto, aby ho od pripadneho utoku ci agresie odradilo! Nezadnebatelny je aj ekonomicky prinos- zoberte si napr.americku zakladnu Rammstein v Nemecku. Rozpraval som sa s majitelkou baru (krcmy) v Rammsteine, ktora si americkych vojakov ako hosti nevedela vynachvalit!

Kvôli zlepšeniu fungovania našej stránky, používame súbory cookies tretích strán.
Viac o Cookies