Memorandum o spolupráci kresťanských národných strán na kandidátke ĽS Naše Slovensko

Memorandum o spolupráci kresťanských národných strán na kandidátke ĽS Naše Slovensko

Memorandum o spolupráci kresťanských národných strán na kandidátke ĽS Naše Slovensko 645 913 KDŽP - Kresťanská demokracia

Vážení občania Slovenskej republiky, aj touto cestou si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v tohtoročných parlamentných voľbách 2020 máte možnosť voliť zjednotené pronárodné kresťanské strany, ktorých zástupcovia sa nachádzajú na kandidátnej listine číslo 24. Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Takúto možnosť ste nemali od roku 1993 a je to jedinečná šanca ako na Slovensko vrátiť právnu a ekonomickú spravodlivosť, poriadok, zdravie, vzdelanosť, slušnosť, morálku, dôstojnosť, suverenitu a národnú slobodu.

Memorandum, ktoré sme podpísali s pronárodnými kresťanskými stranami, hneď v preambule odmieta všetky krivdy spáchané na nevinných ľuďoch v minulosti aj v súčasnosti. Slovensko je krajina, kde sa páchala a pácha neraz priam genocída na nevinnom obyvateľstve. Odmietame všetky formy fašizmu, komuizmu a sme jediná politická sila, ktorá na Slovensko dokáže priniesť zmenu.
KDŽP – Aliancia za Slovensko do programu strán presadila jasný záväzok: “nevstúpime do vlády, ktorá nezvýši ochranu počatého života.” Požadujeme silnú ekonomickú podporu rodiny. Sme jediná politická sila, ktorá sa jednoznačne stavia k národnej politike hodnôt a k odmietaniu vlády s liberálmi.
Strany memoranda sa zaviazali presadzovať politiku podpory domácich výrobcov, posilnenie poľnohospodárskej sebestačnosti Slovenska, bezplatného zdravotníctva v súlade s článkom 40 Ústavy SR.

Kvôli zlepšeniu fungovania našej stránky, používame súbory cookies tretích strán.
Viac o Cookies